KONST / Litografier / Färglitografi 12544001

nr 1254 4001

Fernand Léger

(1881-1955), Frankrike

Färglitografi, Flicka med frukt. Signerad i tryckplåt, numrerad 70/180. Motivet: 47x34 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 13 maj 2019
kl 19:54:36

13/5 14:06:26 1      Vinnande bud

Fernand Léger

Läs mer om Fernand Léger